Bilety  miesięczne  PKP

Kup szybko i bez kolejki swój bilet miesięczny

Gwarancja najlepszej ceny

Nie przegap żadnej ulgi, zniżki czy promocji. Dowiesz się ile dokładnie kosztuje Twój bilet - dla Ciebie, rodziny i przyjaciół - zawsze z gwarancją najlepszej ceny!

Bilet zawsze pod ręką

Bilet będzie dostepny na Twoim konice, otrzymasz również emaila z pdfem, który możesz wydrukować, lub zapisać. Zainstaluj aplikację, a będziesz mieć wygodny dostęp do biletów - również offline.

Przypomnienie o końcu ważności

Z nami nie przegapisz końca ważności swojego biletu okresowego. Zainstaluj aplikację KOLEO, a dwa dni przed końcem ważności otrzymasz powiadomienie o kończącym się terminie.

Pobierz aplikację KOLEO

Pobierz mobilną aplikację KOLEO i kupuj bilety jeszcze prościej!

Pobierz z Playstore Pobierz z Appstore
Ocena wśród użytkowników 4.7

Kaja: Wygodna w obsłudze i nie trzeba stać w kolejce. Szybko i sprawnie z płatnościami za bilety. Nie wyłapałam żadnych błędów:)

Katarzyna: ..podoba mi się wszystko! Jest bardzo wygodna w użytkowaniu, ceny są podane od razu, a do tego udało mi się kupić bilety w bardzo niskiej cenie... Wasza strona już jest doskonała.

Iryna: I od razu widoczne były rodzaje pociągów i cena biletów. Wspaniała aplikacja. [...] Dziękujemy za wydajność, oszczędność czasu i możliwość wygodnego podróżowania.

Jerzy: Skorzystałem dzisiaj poraz pierwszy z zakupu biletu na PR, jadąc tramwajem na dworzec. Kapitalnie, szkoda tylko, że nie można zakupić biletu na KW.

Piotr: ...KOLEO (..) przejrzyste, od razu widzę (...), czy mam do czynienia z połączeniem bezpośrednim czy nie, cenę, czas podróży - jednym słowem wszystko co istotne ,(...) widać nastawienie na użyteczność dla pasażera....

Marcin: Jesteście wspaniali, obsługa klienta bajecznie miła i profesjonalna, a przede wszystkim,(...)indywidualne podejście do każdego klienta. (...) bardzo jesteście potrzebni korzystającym z usług przewoźników kolejowych :)

Natalia: W KOLEO najbardziej podoba mi się przejrzystość strony, szybkość jej działania i łatwość, z jaką można wyszukać połączenie oraz kupić bilet. Plusem jest też to, że serwis ma opcję pobrania biletu na telefon komórkowy.

Anna: Dzień dobry. O KOLEO dowiedziałam się od córki. Ja mam 67 lat i bez trudu udało mi się zakupić bilet za pomocą Waszej strony. Bedę to robić zawsze, w razie potrzeby. Anna J.

Oliwia: ...widziałam w użyciu przez inne osoby, stąd pomysł by ją zainstalować. ... podoba mi się łatwy dostęp offline do biletu, ,,, szybciutka transakcja (też to, że momentalnie aplikacja zaczęła współpracować z aplikacją Millenium..

Kacepr: ...prosty interfejs. Nie miałem żadnych problemów z zakupem. ...I duży plus za to,że bilet przychodzi w wersji pdf. ...Szczególnie,że na trasie nie zawsze jest Internet. ....

Jacek: Bardzo podoba mi się szata graficzna i możliwość płatności blikiem oraz aplikacja mobilna, najlepiej to by było jakbyście stworzyli jedną wspólną platformę dla Regio, tlk, IC.

Ryszard: KOLEO poznałem dzięki Przewozom Regionalnym. Dużym plusem jest to, że mam 2 bilety w jednym. Z Warszawy do Zduńskiej Woli jadę z przesiadką w Łodzi. Mam dwa bilety na jednej kartce lub ekranie smartphona.

Natalia: Świetna aplikacja to jedno, ale poziom obsługi klienta zarówno na infolinii jak i w kontakcie mailowym - rewelacja! Już dawno nie byłam tak zadowolona z pomocy jaką otrzymałam :)

Małgorzata: ...Dzięki Koleo szybko i łatwo wyszukałam połączenia, dowiedziałam się o najkorzystniejszych cenach biletu. Można skorzystać na komputerze - ja wybrałam taką opcję, ponieważ w telefonie nie mam internetu, ale z tego co wiem, to jest też aplikacja na telefon.. .

Marek: Już ta aplikacja pozostanie na moim smartfonie choćby na czarną godzinę.

Wera: Świetna i bardzo przydatna aplikacja, chodzi płynnie i nie zawiesza się, bilet można kupić w kilkanaście sekund, płatność przechodzi natychmiast.

Barbara: Aplikacja jak na razie super. Dwa razy kupiłam bilety. Zakup trwał kilka sekund i to mi się najbardziej podoba. Nie muszę stać w kolejce do kasy ani męczyć się z logowaniem na stronie przewoźnika. Na razie bez zastrzeżeń.

Michał: Aplikacją KOLEO jestem zachwycony (...) Udało mi się nawet skorzystać z kodu promocyjnego. (...)podoba mi się szybkość działania, proste kroki do zakupu wybranego biletu, przypisanie zniżek .....

Mateusz: Na koncie zapisuje się dodatkowy pasażer oraz wszystkie wybrane wcześniej ustawienia. Opcja wygenerowania biletu możliwa natychmiast po zakupie (w innym serwisie niemożliwe). Prosty i ładny interfejs. (...) serwis jest kompletny, wielu zmian nie potrzebuje.

Sylwia: ...Co mi się podoba... Cały przebieg zakupu biletów. Strona jest przejrzysta. Jasna. Czytelna. Wszystko czego potrzebowałem pojawiało się zanim zdążyłam o tym pomyśleć. Skąd, dokąd, .., jakie zniżki..

< >
Poznaj więcej opinii
Pobierz aplikacje mobilną na iPhone

Zobacz co mówią o nas w prasie
telewizji i internecie

  • TVP
  • Money.pl
  • Polskie Radio
  • TVP
  • Teleexpres
  • TVP
  • Wirtualna Polska
  • Wyborcza Biznes