Bilety  miesięczne  PKP

Kup szybko i bez kolejki swój bilet miesięczny

Gwarancja najlepszej ceny

Nie przegap żadnej ulgi, zniżki czy promocji. Dowiesz się ile dokładnie kosztuje Twój bilet - dla Ciebie, rodziny i przyjaciół - zawsze z gwarancją najlepszej ceny!

Bilet zawsze pod ręką

Bilet będzie dostepny na Twoim konice, otrzymasz również emaila z pdfem, który możesz wydrukować, lub zapisać. Zainstaluj aplikację, a będziesz mieć wygodny dostęp do biletów - również offline.

Przypomnienie o końcu ważności

Z nami nie przegapisz końca ważności swojego biletu okresowego. Zainstaluj aplikację KOLEO, a dwa dni przed końcem ważności otrzymasz powiadomienie o kończącym się terminie.

Pobierz aplikację KOLEO

Pobierz mobilną aplikację KOLEO i kupuj bilety jeszcze prościej!

Pobierz z Playstore Pobierz z Appstore
Ocena wśród użytkowników 4.7

Małgorzata: Jestem naprawdę pod przeogromnym wrażeniem nowego systemu KOLEO - prosty przejrzysty rozkład jazdy nawet z najmniejszymi miejscowosciami dogodnie ustawione przesiadki mozliwość kupienia biletu w róznych kombinacjach.

Jerzy: Skorzystałem dzisiaj poraz pierwszy z zakupu biletu na PR, jadąc tramwajem na dworzec. Kapitalnie, szkoda tylko, że nie można zakupić biletu na KW.

Bożena: ... Łatwe wyszukiwanie połączeń z kompletem wiadomości na temat przejazdu i cen biletów. Dwa podwójne bilety kupiłam od zaraz. Na pewno będę z tej aplikacji korzystać bo jest przejrzysta.

Joanna: ...znalazłam KOLEO, która umożliwia zakup takich biletów. Bez zawahania dokonałam rejestracji i kupiłam bilet. Strona jest intuicyjna i pozwala na szybkie sprawdzenie połączeń czy kupno biletów...

Katarzyna: ...możnawszystko robić właściwie w jednym miejscu. Nigdzie nie muszę być przekierowywana, nie muszę się co chwilę logować. (...) Bardzo dobra aplikacja z której będę korzystała zdecydowanie.

Patrycja: Z KOLEO skorzystałam gdy musiałam szybko kupić bilet, bo wiedziałam, że nie zdążę tego zrobić w Kasie i inaczej uciekł by mi pociąg, więc kupiłam go w tramwaju .... Świetna aplikacja,...

Konrad: KOLEO działa szybko, sprawnie, zapisuje spersonalizowane dane odnośnie użytkownika, a wszystkie dodatkowe opcje odnośnie zakupu biletu są przekazane jasno i przejrzyście. Na chwilę obecną jest to dla mnie platforma doskonała.

Norbert: Szczerze to nic dodać nic ująć, Jesteście po prostu w porządku . Bardzo łatwa wygodną obsługa wyszukiwarki gdzie wyświetla się od razu cena biletu :) Brawo!

Łukasz: ....czytelna witryna internetowa z łatwą nawigacją, możliwość szybkiej płatności za bilety oraz b.d obry kontakt z kupujacym...

Norbert: Szczerze to nic dodać nic ująć, Jesteście po prostu w porządku . Bardzo łatwa wygodną obsługa wyszukiwarki gdzie wyświetla się od razu cena biletu :) Brawo!

Piotr: Stworzyliście produkt który ma jedną rzadko spotykaną cechę... Jest użyteczny. Moje gratulacje!!!!

Paweł: Jeśli chodzi o samą stronę KOLEO to należy w pierwszej kolejności pochwalić ją za wspaniałą czytelność. ..Po stronie poruszałem się całkowicie intuicyjnie...kupno to tylko kilka kliknięć myszką :)

Magdalena: ...nie lubię tracić czasu na stanie w kolejkach. (..) Dlatego szukałam idealnego rozwiązania dla zabieganej matki polki i KOLEO niczym meteoryt spadł mi z nieba.

Aneta: (...) Obsługa jest prosta, design przejrzysty i estetyczny, plus tyle opcji płatności za bilet... Super, że nie muszę kwitnąć w kolejkach do kas, wszystko załatwiam kilkoma kliknięciami. (...)

Małgorzata: Jestem naprawdę pod przeogromnym wrażeniem nowego systemu KOLEO - prosty przejrzysty rozkład jazdy nawet z najmniejszymi miejscowosciami dogodnie ustawione przesiadki mozliwość kupienia biletu w róznych kombinacjach.

Grzegorz: Używam aplikacji 1,5 roku i jestem zadowolony. Nie trzeba stać w kolejkach po bilety, rozkłady aktualizowane na bieżąco, lista wszystkich przewoźników, możliwość zakupu biletu okresowego. Polecam!

Sylwia: Przed majówką serwis przewoźnika był tak oblegany, że nie sposób było się zalogować, żeby kupić bilet. Skorzystałam z KOLEO i jestem zadowolona. A już myślałam, że będę stać w kolejkach po bilet na dworcu.

Paweł: KOLEO poznałem poprzez stronę PR i jestem z niej bardzo zadowolony. Proces rejestracji błyskawiczny, zakup jeszcze szybszy.

Teresa: Kupiłam bilet bez najmniejszych problemów ...samodzielnie (60+😉). Aplikacja czytelna i pomocna

< >
Poznaj więcej opinii
Pobierz aplikacje mobilną na iPhone

Zobacz co mówią o nas w prasie
telewizji i internecie

  • TVP
  • Money.pl
  • Polskie Radio
  • TVP
  • Teleexpres
  • TVP
  • Wirtualna Polska
  • Wyborcza Biznes